Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Aktuality

Prologis zahajuje spekulativní výstavbu 14.500 m2 u pražského letiště

5.10.2017

Spekulativní výstavba haly o rozloze 14.477 metrů čtverečních rozšíří celkové kapacity Prologis Parku Prague-Airport. Její dokončení je naplánováno na první kvartál 2018. Park, nacházející se v blízkosti exitu 7 dálnice D6, se v současné době skládá z trojice plně pronajatý hal s celkovou plochou 73.000 metrů čtverečních.

více >

Linde MH otevírá nové Centrum pro repase vozíků v České republice

4.10.2017

Společnost Linde Material Handling slavnostně otevřela svůj nejmodernější závod pro repase manipulační techniky ve Velkých Bílovicích nedaleko Brna. Centrum pro repase vysokozdvižných vozíků se rozkládá na ploše více než 4 500 m² a má kapacitu 1 000 vysokozdvižných vozíků za rok s možností rozšíření na celkovou plochu 6 250 m² a navýšení kapacity na 1 500 vozíků. V současnosti v novém závodě pracuje kolem 40 lidí.

více >

Continental otevřel v Brandýse bezpapírový sklad. Nasadí v něm i automatické vozíkové tahače

19.9.2017

Společnost Continental uvedla ve svém závodě v Brandýse nad Labem do provozu nový sklad, kam hodlá soustředil své logistické provozy. Sklad funguje tzv. bezpapírově, tedy všechny informace se pracovníkům zobrazují elektronicky na displejích skenerů a tabletů. Ve skladu nyní také pracují poloautomatické vozíky, navigované ke správnému regálu pomocí indukčních drah.

více >

Nejisté vyhlídky na oživení Nupharo Parku pod novým investorem

10.9.2017

Velkorysý projekt vědecko - technologického parku Nupharo poblíž Ústí nad Labem, který se dlouhodobě potýká s existenčními problémy, se snaží oživit podnikatel Stanislav Pavel. Ten se však sám musí v současné době potýkat s exekučními řízeními, projekt má proto nadále nejisté vyhlídky.

více >