Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Aktuality

Roboti vytlačují skladníky. Lidská síla z hal ale přesto zmizet nemá

6.8.2018

Firmy napříč trhem investují se svých skladových řešeních stále více do automatizace a robotů. Řeší tím mimo jiné složitou situaci na trhu práce, kde chybějí zaměstnanci. Nejpokročilejší technologie zavádějí do skladování například velké e-shopy. Investice jsou v součtu ve stovkách milionů korun.

více >

V Českých Budějovicích vznikne nový výrobní areál

26.7.2018

Developerská společnost VGP představila plány na výstavbu zcela nového výrobně-logistického parku na okraji Českých Budějovic. Projekt, sestávající z 8 výrobních a skladových hal nabídne zaměstnání až pro 1 600 zaměstnanců.

více >

Ústecký VGP Park přivítá Ligman Lightning

23.7.2018

Výrobce osvětlovacích systémů z Thajska vstupuje zajištěním pronájmu nových výrobních prostor na evropský trh. Závod o rozloze 6252 metrů čtverečních, z nichž 4354 m2 bude sloužit výrobě, vznikne v rámci VGP Parku Ústí nad Labem.

více >

VGP Park Ústí nad Labem přivítal nového nájemce

20.7.2018

Thajský výrobce osvětlovacích systémů Ligman Lightning otevírá svou evropskou centrálu výstavbou výrobní haly v rámci VGP Parku Ústí nad Labem. Projekt s celkovou plochou 6252 metrů čtverečních vzniká formou BTS výstavby.

více >

M+W Products, globální lídr v oblasti hi-tech řešení pro čisté prostory, nyní působí v CTParku Teplice

16.7.2018

M+W Products, dceřiná firma M+W Group, přední světové společnosti v oblasti designu, engineeringu a konstrukce technologicky špičkových zařízení, rozšiřuje své působení v České republice otevřením nového závodu v severočeské Krupce. Společnost se zde rozhodla vytvořit na celkové ploše více 7500 m2 zázemí pro výrobu jednotek filtračního větrání využívaných především v polovodičovém, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu.

více >