Logistický sklad se službami - Brno Syrovice.

Brno-venkovEv. č. nabídky LOG-7303

Jedná se o temperovanou moderní halu typu "A" nacházející se 20min. jízdy z centra Brna. 

Cena na vyžádání

Popis skladu a logistické služby:

- volné paletové pozice - aktuální stav na vyžádání - ideální velikost palety 120x120cm s výškou 160cm - moderní regálový systém vč. zakladače - možnost vjezdu kamionu do interiéru haly - hala je temperovaná - teplota neklesá pod 10°C - ostraha objektu 24/7 - možnost skladování IN/OUT door - nabízíme kompletní logistické služby vč. balení, etiketování, sdílení zásob, reporty a další - nabídka dopravy ke koncovému zákazníkovi za výhodné ceny - distribuce zboží v rámci ČR do 24 hodin, SK do 48 hodin a EU dle jednání

Dále možnost pronájmu kanceláří o velikosti až 100m2.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Brně a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Brno-venkov
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
3 500 ks

O regionu

Brňensko

Jižní Morava vyniká v inovativním podnikání, výzkumu a vývoji. Brno, hlavní město Moravy, je se svými dvanácti univerzitami, mnoha úspěšnými firmami a infrastrukturou centrem potenciálu. Region je silný zejména v progresivním výzkumu v oblasti biologie a medicíny, který podporují vyspělá vědeckovýzkumná centra jako CEITEC a ICRC. Brno si získalo uznání jako "české Silicon Valley", zejména v oblasti IT. Kromě toho region těží ze spolupráce mezi univerzitami, vědeckými centry, podnikateli a veřejnými institucemi, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti. Jedná se o třetí největší region v počtu průmyslových ploch k pronájmu.
Počet průmyslových parků
17
Celková plocha
988 317 m²
Ve výstavbě
114 582 m²
Budoucí výstavba
213 125 m²
Volné plochy k pronájmu
71 301 m²

Všechny naše služby zakládáme na datech. Podívejte se na ně detailně.

Podobné v okolí