Pronájem

CTPark Pardubice

PardubiceEv. č. nabídky KP-058

Cena na vyžádání

Plně pronajato - dostupnost na dotaz

CTPark Pardubice nabízí 50.000 m2 moderních skladových nebo výrobních prostor upravitelných na míru dle potřeb budoucího nájemce. Vhodné pro logistiku i lehkou výrobu. Jedná se o moderní jednotky ve vysokém standardu. Světlá výška 10m, únosnost podlah 5t/m2. Jednotky mají k dispozici hydraulické můstky pro TIR a přímé vjezdy pro dodávky. Park je situován poblíž centra Pardubic. Pohodlné spojení s mezinárodním letištěm v Pardubicích. Cena je pouze orientační a není závazná.

Aktuální cenovou kalkulaci získáte po osobní prohlídce prostor. Neváhejte nás kontaktovat pro termín prohlídky nebo více informací.

Další informace

Lokalita
Pardubice
Plocha parku
35 966 m²

Specifikace

Standard
A (logistika)
Výška
10 m
Přístup
Přímý vjezd, Rampa / můstek

O regionu

Pardubicko

Pardubický kraj, který se nachází ve středu České republiky, je atraktivním regionem nejen díky vysoké míře bezpečnosti, kvalitě bydlení, zdraví a spokojenosti se životem, ale také díky své dlouhé průmyslové tradici. Dominantní roli v ekonomice regionu hraje zpracovatelský průmysl, který je tažen podniky podpořenými vlastním výzkumem. V regionu sídlí velké společnosti, které vyvíjejí, vyrábějí a prodávají inovativní finální produkty a jsou konkurenceschopné v evropském i světovém měřítku, a také inovační šampioni mezi malými a středními podniky s významným podílem vlastního výzkumu na mezinárodní úrovni, zejména v radiotechnice, chemii a biomedicíně.
Počet průmyslových parků
4
Celková plocha
108 916 m²
Ve výstavbě
Budoucí výstavba
64 120 m²
Volné plochy k pronájmu
22 390 m²

Všechny naše služby zakládáme na datech. Podívejte se na ně detailně.

Podobné v okolí