Pronájem

CTPark Humpolec - Pronájem skladových a výrobních prostor

PelhřimovEv. č. nabídky RP-325

Cena na vyžádání

K dispozici

BudovaPlochaVýškaDostupnost

Zóna Humpolec nabízí k dispozici cca 6.000 m2 moderních skladových nebo výrobních prostor upravitelných na míru dle potřeb budoucího nájemce-dodání do 6 měsíců. Vhodné pro logistiku i lehkou výrobu. Jedná se o moderní jednotky ve vysokém standardu.

Světlá výška 7-10m, únosnost podlah 5t/m2. Jednotky mají k dispozici hydraulické můstky pro TIR a přímé vjezdy pro dodávky.

Park se nachází nedaleko od centra města Humpolec. V těsné blízkosti dálnice D1. Dobré spojení městskou hromadnou dopravou.

Cena je pouze orientační a není závazná. Aktuální cenovou kalkulaci získáte po osobní prohlídce prostor. Neplatíte provizi RK.

Neváhejte nás kontaktovat pro termín prohlídky nebo více informací.

Další informace

Lokalita
Pelhřimov
Plocha parku
59 598 m²

Specifikace

Standard
A (logistika), B
Výška
10 m
Nosnost
5 t/m²
Přístup
Přímý vjezd, Rampa / můstek

O regionu

Vysočina Region

Kraj Vysočina ležící ve středu České republiky má výbornou dopravní dostupnost po silnici, železnici a blízkost mezinárodních letišť v Praze a Brně. Jeho dobře rozvinutý průmyslový výrobní sektor zahrnuje tradiční průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, kovoobrábění, strojírenství, zpracování dřeva a nábytkářství, stejně jako rostoucí sektory, jako je průmyslová automatizace a IT. V regionu sídlí vysoce inovativní společnosti, konkurenceschopné v evropském i světovém měřítku, zejména v elektrotechnickém a energetickém průmyslu. Region také hostí četná výzkumná zařízení a výzkumná a vývojová centra, která spolupracují jak s podniky, tak se vzdělávacími institucemi.
Počet průmyslových parků
6
Celková plocha
30 461 m²
Ve výstavbě
6 360 m²
Budoucí výstavba
138 817 m²
Volné plochy k pronájmu
7 760 m²

Podobné v okolí