Pronájem skladu se službami - lokalita Pelhřimov E551.

PelhřimovEv. č. nabídky LOG-206

Pronájem skladu s logistickými službami - lokace Pelhřimov.

Cena na vyžádání

Technické parametry skladu a logistické služby:

Plocha: 2.000 m2 Výška: 7,5 m Přístup: Přímý vjezd, rampa / můstek Aktuální počet volných paletových míst: 2.000 Minimum skladových palet: 50

Logistické služby.

V rámci služeb zajišťujeme také dopravu! 

K pronájmu je také 2.000 m2 skladových ploch v nově vybudované hale a dále administrativní plocha o rozloze 200 m2 s vlastním vstupem.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo pro sjednání prohlídky prostor!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Jihlavě a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Pelhřimov
Množství palet od
20 ks
K dispozici až
1 000 ks

O regionu

Vysočina Region

Kraj Vysočina ležící ve středu České republiky má výbornou dopravní dostupnost po silnici, železnici a blízkost mezinárodních letišť v Praze a Brně. Jeho dobře rozvinutý průmyslový výrobní sektor zahrnuje tradiční průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, kovoobrábění, strojírenství, zpracování dřeva a nábytkářství, stejně jako rostoucí sektory, jako je průmyslová automatizace a IT. V regionu sídlí vysoce inovativní společnosti, konkurenceschopné v evropském i světovém měřítku, zejména v elektrotechnickém a energetickém průmyslu. Region také hostí četná výzkumná zařízení a výzkumná a vývojová centra, která spolupracují jak s podniky, tak se vzdělávacími institucemi.
Počet průmyslových parků
5
Celková plocha
30 461 m²
Ve výstavbě
6 360 m²
Budoucí výstavba
113 142 m²
Volné plochy k pronájmu
7 760 m²

Podobné v okolí