www.skladuj.cz logo

Logistická společnost nabízí své služby v Praze na Průmyslové ulici.

PragueEv. č. nabídky LOG-02568

Logistická společnost nabízí skladovací prostory vč. logistických služeb na atraktivním místě v Praze - Průmyslová ulice.

Cena na vyžádání

Parametry skladu a logistické služby:

- k dispozici až 3.500 paletových pozic - aktuální volný počet na vyžádání - jedná se o moderní skladovací prostory typu "A" s celními službami + fulfillment služby - k dispozici regálový systém - prostory jsou temperované - komplexní logistické služby jsou pro nás samozřejmostí - manipulace, vykládka/nakládka volně loženého zboží, pickování zboží, etiketování, použití moderního označování čárovými kódy - možnost sledování stavu zásob zboží pomocí webového rozhraní

Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka.

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Praze a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Prague
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
3 500 ks

O regionu

Praha

Praha, hlavní město České republiky, je největším městem země a důležitým kulturním a hospodářským centrem. Podílí se významnou měrou na tvorbě národního HDP a může se pochlubit bohatým historickým a architektonickým dědictvím. Je největším trhem pro maloobchod, elektronický obchod a společnosti vyrábějící rychloobrátkové zboží. To vytváří poptávku po různých typech průmyslových prostor – jak po malých obchodních jednotkách, tak po velkých bigboxech. Značná část prémiových průmyslových prostor k pronájmu v zemi – přibližně 2,9 mil. m2 se nachází v okolí hlavního města v rámci regionu širší Prahy.
Počet průmyslových parků
13
Celková plocha
511 777 m²
Ve výstavbě
3 265 m²
Budoucí výstavba
141 431 m²
Volné plochy k pronájmu
16 954 m²

Podobné v okolí