Logistická společnost pronajme sklady se službami Brno Modřice.

Brno-venkovEv. č. nabídky LOG-02572

Špičková logistická společnost pronajme své skladové prostory vč. služeb v Brně - Modřicích, nedaleko D52 - směr Vídeň.

Cena na vyžádání

Popis skladu a logistické služby:

- aktuálně k dispozici 1.000m2 plochy - regálová kapacita až 500ks EUR palet - jedná se o vysoce moderní skladovací prostory "A" typu - k dispozici tým profesionálně vyškolených lidí s pracovní dobou 5:30 - 23:30 hod. - 11 docků  - minimální teplota skladových prostor 15°C - zboží je pod neustálou kamerovou kontrolou 24/7

Jsme společnost zaměřená na 100% spokojenost našich zákazníků!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Brně a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Brno-venkov
Množství palet od
50 ks
K dispozici až
500 ks

O regionu

Brňensko

Jižní Morava vyniká v inovativním podnikání, výzkumu a vývoji. Brno, hlavní město Moravy, je se svými dvanácti univerzitami, mnoha úspěšnými firmami a infrastrukturou centrem potenciálu. Region je silný zejména v progresivním výzkumu v oblasti biologie a medicíny, který podporují vyspělá vědeckovýzkumná centra jako CEITEC a ICRC. Brno si získalo uznání jako "české Silicon Valley", zejména v oblasti IT. Kromě toho region těží ze spolupráce mezi univerzitami, vědeckými centry, podnikateli a veřejnými institucemi, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti. Jedná se o třetí největší region v počtu průmyslových ploch k pronájmu.
Počet průmyslových parků
17
Celková plocha
988 317 m²
Ve výstavbě
114 582 m²
Budoucí výstavba
213 125 m²
Volné plochy k pronájmu
71 301 m²

Všechny naše služby zakládáme na datech. Podívejte se na ně detailně.

Podobné v okolí