Pronájem skladu se službami - Praha Kněževes - nedaleko letiště V. Havla.

Praha-západEv. č. nabídky LOG-02738

Nabízíme k pronájmu moderní skladové prostory s logistickými službami v atraktivní lokalitě - Kněževes nedaleko letiště V. Havla.

Cena na vyžádání

Technické parametry skladu a logistické služby:

Jedná se o certifikovaný a celní sklad pro letecký materiál - zboží na palubu, VAMAR INTERNATIONAL současně disponuje povolením pro kontrolu, skladování a následnou distribuci palubního materiálu vč. vjezdu do SRA zóny (letištní bezpečnostní zóna).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Praze západ a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Praha-západ
Množství palet od
20 ks
K dispozici až
450 ks

O regionu

Střední Čechy

Středočeský kraj jsou největším regionem České republiky a jsou ekonomicky velmi silně propojeny s Prahou. Ve Středočeském kraji sídlí nebo působí významné společnosti jako Škoda Auto, TPCA, Valeo, Amazon, Philip Morris, Procter & Gamble a Lego. Region cílí na to být lídrem v oblasti technologií a inovací a přitahuje investice do vědy a výzkumu. Jedná se o region s největší plochou průmyslových prostor k pronájmu, a to především díky strategické poloze okolo Prahy – největšího okruhu zákazníků v České republice.
Počet průmyslových parků
51
Celková plocha
2 697 425 m²
Ve výstavbě
155 828 m²
Budoucí výstavba
659 568 m²
Volné plochy k pronájmu
376 355 m²

Podobné v okolí