www.skladuj.cz logo

Skladové prostory se službami Hořice u HK nedaleko E442.

JičínEv. č. nabídky LOG-02556

Nabízíme moderní prostory k pronájmu v atraktivní lokalitě - nedaleko E442 - Hořice u Hradce Králové.

Cena na vyžádání

Popis skladu a logistických služeb:

- celková kapacita suchého skladu je až 7.808 paletových míst s nástavbou (klece) - tyto jsou o rozměrech 1.800 X 1.200 mm - k dispozici 1.384 míst s nosností 510kg (celková 600kg) resp. 6.424 míst s nosností 210kg (celková 300kg) - sklad je tvořen 90ti sloupci s 11ti patry, kde má každé patro 8 míst na paletu s nástavbou - velmi dobrá manipulace pro velká nákladní auta vč. kamionů (6 ramp) - k dispozici obsluha skladu (příjem, naskladnění, vyskladnění) - ostraha skladových prostor 24/7 - samozřejmostí je elektronická evidence zboží - vyskladnění zboží metodou FIFO - ideální prostory pro jakýkoliv typ suchého zboží na nejen klasických EUR paletách + využití nástavbových klecí - spolupráce se smluvními přepravci - možnost dopravy zboží ke koncovému zákazníkovi

V objektu jsou k dispozici další prostory typu kanceláří a výrobní prostory vč. zázemí pro pracovníky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Hradci Králové a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Jičín
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
7 808 ks

O regionu

Královéhradecko

Královéhradecký kraj disponuje kvalitní pracovní silou, která má základ v průmyslové tradici. Mezi významné zpracovatelské obory patří především textilní průmysl, strojírenství, výroba potravin a nápojů, kovodělný, gumárenský a plastikářský průmysl a v kraji jsou umístěny firmy a podniky s celostátním významem. Výraznější orientace na lehký průmysl vedla k tomu, že zdejší průmyslovou základnu tvoří většinou menší a střední firmy.
Počet průmyslových parků
9
Celková plocha
142 717 m²
Ve výstavbě
6 500 m²
Budoucí výstavba
84 390 m²
Volné plochy k pronájmu
18 638 m²

Podobné v okolí