www.skladuj.cz logo

Logistická společnost nabízí sklady se službami v blízkosti dálnice D5.

RokycanyEv. č. nabídky LOG-02515

Moderní skladové prostory s vysokou přidanou hodnotou v blízkosti sjezdu 67 dálnice D5.

Cena na vyžádání

Technické parametry skladu a logistické služby:

- výborná dopravní dostupnost pro kamiony i obslužnost Plzně - překladiště do Německa, distribuce po ČR - vybavení skladu: nakládací rampy, přímé vjezdy, regály, balící zařízení, kamerový systém - manipulační technika: vysokozdvižné vozíky, retraky - možnost vykládky/nakládky, vnitřní a zadní docky - návěs/kontejner - světlá výška: 10m - volné kapacity skladu: 4.000m2 skladových prostor k dispozici od 1.7.2020 - 2.500 paletových míst IHNED k dispozici

Logistické a skladové služby (běžný, daňový a celní sklad), celní služby, nakládka/vykládka návěsů a kontejnerů, el. skladová evidence, manipulace, vychystávání zboží (paleta, karton, kus), montáže a předmontáže výrobních modulů, kontrola kvality, etiketace, kolkování, balící služby, konsolidace zboží, distribuce - e-commerce.

Druhy skladového zboží: veškeré druhy paletovaného i nepaletovaného zboží bez nároku na kontrolovanou teplotu, výrobní i náhradní díly, stavební materiály, spotřební zboží, potraviny, alkoholické i nealkoholické nápoje - skladováno v oddělených zónách.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Plzni a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Rokycany
Množství palet od
500 ks
K dispozici až
2 500 ks

O regionu

Plzeňsko

Plzeňský kraj má 150 let dlouhou průmyslovou a strojírenskou tradici. Zavedené společnosti jako Škoda Transportation a DOOSAN úspěšně vyrábějí specializované produkty, jako jsou lokomotivy, tramvaje a turbíny. Je jedním z hlavních ohniskových bodů na české průmyslové mapě. Ve městě Plzni se nachází velká průmyslová zóna, kde sídlí přední světové společnosti jako Panasonic, Yazaki, Daikin, Fuji Koyo a ZF. Mezi nejvýznamnější průmyslová odvětví zastoupená v Plzeňském kraji patří strojírenství, potravinářství, stavebniny a keramika, výroba a rozvod energie a hutnictví.
Počet průmyslových parků
33
Celková plocha
1 725 296 m²
Ve výstavbě
110 976 m²
Budoucí výstavba
859 524 m²
Volné plochy k pronájmu
354 885 m²

Podobné v okolí