Nabídka logistických služeb v Pardubickém kraji - Dašice E442.

PardubiceEv. č. nabídky LOG-02563

Profesionální logistická společnost nabízí služby (nejen) pro e-commerce (fulfillment) ve výborně dostupné lokalitě nedaleko Pardubic - Dašice u dálnice E442.

Cena na vyžádání

Popis skladu a logistické služby:

- na trhu působíme již od roku 2005 - denně vyskladníme 135.000 kartonů zboží na více než 7.500 paletách - až 550 závozových míst v rámci celé ČR a SK - nově hala S2 pod stavebním povolením s možností uskladnění až 40.000 pal. míst -  certifikace skladů mj. potravinářské zastoupení - naší silnou stránkou je práce s rychloobrátkovým zbožím (FMCG) - nabízíme mimo klasického suchého skladování i chladírenský sklad s teplotním rozpětím +2 až +8°C - možnost i zamrazovacích služeb - nabízíme velmi efektivní vytěžování závozních vozidel systémem HUB & SPOKE s minimálním dopadem na životní prostředí a výbornou manipulací v menších městech - samozřejmostí jsou logistické služby spojené se skladováním - přebalování, etiketování, značení zboží a další

Jsme profesionální a významná česká společnost s orientací na zákazníka.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Pardubicích a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Pardubice
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
40 000 ks

O regionu

Pardubicko

Pardubický kraj, který se nachází ve středu České republiky, je atraktivním regionem nejen díky vysoké míře bezpečnosti, kvalitě bydlení, zdraví a spokojenosti se životem, ale také díky své dlouhé průmyslové tradici. Dominantní roli v ekonomice regionu hraje zpracovatelský průmysl, který je tažen podniky podpořenými vlastním výzkumem. V regionu sídlí velké společnosti, které vyvíjejí, vyrábějí a prodávají inovativní finální produkty a jsou konkurenceschopné v evropském i světovém měřítku, a také inovační šampioni mezi malými a středními podniky s významným podílem vlastního výzkumu na mezinárodní úrovni, zejména v radiotechnice, chemii a biomedicíně.
Počet průmyslových parků
4
Celková plocha
108 916 m²
Ve výstavbě
Budoucí výstavba
64 120 m²
Volné plochy k pronájmu
22 390 m²

Všechny naše služby zakládáme na datech. Podívejte se na ně detailně.

Podobné v okolí