www.skladuj.cz logo

Logistická společnost nabízí své služby nedaleko Českých Budějovic D3.

České BudějoviceEv. č. nabídky LOG-02565

Profesionální logistická společnost nabízí své služby nedaleko Českých Budějovic - Hůry na dálnici D3.

Cena na vyžádání

Parametry skladu a logistické služby:

- k dispozici až 14.000m2 klasického suchého skladu - 10.000 paletových pozic - aktuálně cca 2.000pp - 1. etapa výstavby dokončena 9/2021 - v areálu umístěna veřejná čerpací stanice PHM -  dle požadavků zákazníka možnost vybudovat chladící/mrazící sklad - velkým bonusem je zároveň celní/daňový sklad - sklad je řízen systémem WMS - služby typu balení, etiketování, vážení, komplementace zboží atd. je samozřejmostí - možnost doručení zboží ke koncovému zákazníkovi v rámci celé EU - vlastní flotila vozidel

Celý objekt je pod kamerovou a strážní kontrolou 24/7.

Jsme profesionální logistická společnost zaměřená na zákazníka!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Českých Budějovicích a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
České Budějovice
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
10 000 ks

O regionu

Českobudějovicko

Jihočeský kraj je tradičně spojován zejména se zemědělstvím, ale zastoupen je zde i zpracovatelský průmysl, konkrétně automobilový průmysl a potravinářský. Své zastoupení zde mají Faurecia, DURA Automotive či Linde Pohony. Prioritní sektory regionu dle strategie jsou biotechnologie, strojírenství, mechatronika a automobilový a textilní průmysl. Kraj také spolupracuje se sousedním Rakouskem a Německem jak v oblasti výroby, tak služeb a rozvojem cestovního ruchu a v oblasti transferu technologií a vzdělávání.
Počet průmyslových parků
11
Celková plocha
120 747 m²
Ve výstavbě
40 465 m²
Budoucí výstavba
374 067 m²
Volné plochy k pronájmu
13 457 m²

Podobné v okolí