Logistická společnost nabízí v Brně své služby.

Brno-městoEv. č. nabídky LOG-02537

Logistická společnost nabízí své logistické služby v Brně - blízkost D1.

Cena na vyžádání

Technické parametry skladu a logistické služby:

K dispozici až 300 paletových míst suchého skladu (aktuální počet na vyžádání) -  regálový systém vč. vozíků - kamerový systém 24/24 napojený na security/hasiče (EZS/EPS) - běžné skladové operace vč. konsolidace zboží, etiketování, balení - vykládka kontejnerů - vlastní skladový software napojený na "FOFR" - distribuce po ČR do 24 hodin - certifikace GMP + B3

Naše firma se odlišuje nejen svou profesionalitou, ale zároveň vstřícným a přátelským přístupem směrem k zákazníkovi.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Brně a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Brno-město
Množství palet od
10 ks
K dispozici až
300 ks

O regionu

Brňensko

Jižní Morava vyniká v inovativním podnikání, výzkumu a vývoji. Brno, hlavní město Moravy, je se svými dvanácti univerzitami, mnoha úspěšnými firmami a infrastrukturou centrem potenciálu. Region je silný zejména v progresivním výzkumu v oblasti biologie a medicíny, který podporují vyspělá vědeckovýzkumná centra jako CEITEC a ICRC. Brno si získalo uznání jako "české Silicon Valley", zejména v oblasti IT. Kromě toho region těží ze spolupráce mezi univerzitami, vědeckými centry, podnikateli a veřejnými institucemi, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti. Jedná se o třetí největší region v počtu průmyslových ploch k pronájmu.
Počet průmyslových parků
17
Celková plocha
1 039 857 m²
Ve výstavbě
41 652 m²
Budoucí výstavba
217 585 m²
Volné plochy k pronájmu
128 963 m²

Podobné v okolí