Logistická společnost nabízí své služby v Brně na D1.

Brno-městoEv. č. nabídky LOG-02530

Špičková logistická firma nabízí své služby v Brně.

- bezmála 5.000m2 skladové plochy - až 1000 paletových pozic - 18 nájezdových ramp - vybavení: nakládací rampy, přímé vjezdy, regály, balící zařízení, kamerový systém - manipulační technika: vysokozdvižné vozíky, retraky - crossdockové operace, VAS služby - letité zkušenosti  a služby s přidanou hodnotou s orientací na koncového zákazníka

Jsme firma odlišující se svým přístupem a profesionalitou.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Brně a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Brno-město
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
1 000 ks

O regionu

South Moravian Region

Jižní Morava vyniká v inovativním podnikání, výzkumu a vývoji. Brno, hlavní město Moravy, je se svými dvanácti univerzitami, mnoha úspěšnými firmami a infrastrukturou centrem potenciálu. Region je silný zejména v progresivním výzkumu v oblasti biologie a medicíny, který podporují vyspělá vědeckovýzkumná centra jako CEITEC a ICRC. Brno si získalo uznání jako "české Silicon Valley", zejména v oblasti IT. Kromě toho region těží ze spolupráce mezi univerzitami, vědeckými centry, podnikateli a veřejnými institucemi, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti. Jedná se o třetí největší region v počtu průmyslových ploch k pronájmu.
Počet průmyslových parků
14
Celková plocha
896 191 m²
Ve výstavbě
97 519 m²
Budoucí výstavba
191 607 m²
Volné plochy k pronájmu
80 410 m²

Podobné v okolí