Pronájem skladu se službami - Břeclav.

BřeclavEv. č. nabídky LOG-358

Nabízíme k pronájmu sklad se službami v Břeclavi. K dispozici až 3.000 m2.

Cena na vyžádání

Technické parametry a logistické služby:

Sklad má příjmovou a expediční zónu, hydraulicky ovládané nakládací rampy. Pohodlný příjezd pro kamiony na okraji Břeclavi.

K dispozici jsou následující skladové prostory se službami:

- hlavní hala s paletovými regály – kapacita 2.500 EUR palet - vjezdové regály (DRIVE IN) s hloubkou 10 EUR palet, ve třech patrech – kapacita 450 EUR palet - volná plocha o rozměrech 25 x 10 m - čtyři samostatné kóje  s možnosti chlazení s kapacitou po 200 EUR palet s DRIVE IN regály po třech paletách ve třech patrech   - možnost využití i jako ADR sklad

Nosnost podlah 5.000 kg/m2.

V omezené míře k dispozici i kancelářské prostory.

Samozřejmostí je profesionálně proškolený personál. Obsluha paletových regálů je s VNA vozíky. Výška skladu 6 m.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Brně a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Břeclav
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
3 000 ks

O regionu

Brňensko

Jižní Morava vyniká v inovativním podnikání, výzkumu a vývoji. Brno, hlavní město Moravy, je se svými dvanácti univerzitami, mnoha úspěšnými firmami a infrastrukturou centrem potenciálu. Region je silný zejména v progresivním výzkumu v oblasti biologie a medicíny, který podporují vyspělá vědeckovýzkumná centra jako CEITEC a ICRC. Brno si získalo uznání jako "české Silicon Valley", zejména v oblasti IT. Kromě toho region těží ze spolupráce mezi univerzitami, vědeckými centry, podnikateli a veřejnými institucemi, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti. Jedná se o třetí největší region v počtu průmyslových ploch k pronájmu.
Počet průmyslových parků
17
Celková plocha
996 803 m²
Ve výstavbě
92 706 m²
Budoucí výstavba
213 329 m²
Volné plochy k pronájmu
133 436 m²

Podobné v okolí