Zásilkovna otevřela nové logistické centrum v Arete parku Plzeň

11.01.2023

Nové logistické centrum o rozloze 4 tisíce metrů čtverečních letos na Borských polích v Plzni otevřela logisticko-technologická společnost Zásilkovna. Objekt, který zvládne obsloužit celý Plzeňský kraj, se stal součástí fondu společnosti Arete.

Zásilkovna otevřela nové logistické centrum v Arete parku Plzeň

Výstavba proběhla na území revitalizovaného brownfieldu a do budoucna je možné objekt dále rozšířit v případě potřeby pronajímatele. Arete Park Borská pole nabízí prostory pro lehkou výrobu, montáž a logistiku o rozloze přes 18 tisíc metrů čtverečních. 

„Jako nájemce pozitivně vnímáme zasazení celého projektu Arete Plzeň do průmyslové zóny Borská pole. Důležité je taktéž výborné napojení parku na dálnici D5. Za Zásilkovnu bychom rádi poděkovali skupině Arete za vysokou odbornost celého týmu a vizi, s níž chce nemovitost i lokalitu nadále rozvíjet. Projekt pomůže mimo jiné také růstu ekonomiky Plzeňského kraje,“ uvedl Zdeněk Prchlík, managing director Zásilkovny pro časopis Logistika. 

Investorem je investiční skupina Arete, jejíž fondy se zaměřují na nemovitosti v regionu střední a východní Evropy. Do industriálního investičního fondu spadají také další objekty v západních Čechách, jako například Arete Park Rokycany.

Zdroj: Časopis Logistika, Arete

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme