Zásilkovna a Coca-Cola HBC se stěhují do komplexu u brněnského letiště

08.09.2020

Do haly o rozloze 9.500 m2 v multimodálním komplexu u brněnského letiště přichází významní hráči současného byznysu: Coca-Cola HBC a Zásilkovna.

Zásilkovna a Coca-Cola HBC se stěhují do komplexu u brněnského letiště

Nová moderní hala usiluje o stupeň hodnocení udržitelnosti BREEAM 2016 New Construction „Excellent“ a zařadí se mezi TOP environmentální průmyslové budovy v Evropě.

„Prostory pro e-commerce, skladování a logistiku se ukázaly být klíčovou složkou současné evropské ekonomiky a i v době té nejhlubší karantény ji držely v chodu,“ říká Milan Kratina, CEO investiční skupiny Accolade, která novou halu i celý multimodální komplex financuje a vlastní.

Nová budova v logistické zóně u brněnského letiště přináší mnoho inovací ze stavebního i uživatelského hlediska. Modulární systém stavby umožnil nájemcům využívat paralelně dvě oddělené části jedné budovy při zachování dobré dopravní obslužnosti. Logistický cyklus společnosti Coca Cola HBC má špičky v ranních a pozdních odpoledních hodinách, Zásilkovna má špičky dopoledne a začátkem odpoledne.

„Již za několik týdnů pro nás začne největší vrchol celé sezony, a to předvánoční nákupy. Očekáváme rekordní čísla jak za celý sektor e-commerce, tak i za skupinu Packeta, kam patří také Zásilkovna. Letos pravděpodobně překonáme další hranici naší desetileté historie, a to půl milionu přepravených zásilek za jediný den,“ sdělila Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společností Panattoni/Accolade v Brně najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-brno-okres-brno-mesto-pronajem-moderni-skladove-prostory-brno-airport-3251

Skupina Accolade je investiční společnost poskytující prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. Nejčastěji pro nájemce světových značek z oblastí e-commerce, zpracovatelského průmyslu a logistiky.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme