Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Veletrh TRANSPORT LOGISTIC 2013

V rámci české oficiální účasti, kterou na tomto veletrhu realizuje Ministerstvo průmyslu a obchodu, se představí 32 českých vystavovatelů.

Ve dnech 4. - 7. června 2013 se v Mnichově koná prestižní veletrh dopravy a logistiky. Předpokládá se účast kolem 1900 vystavovatelů z 60 zemí. Výstavní plocha veletrhu je 100 000 m2 a navštíví ho zhruba 50 tisíc odborných návštěvníků z celého světa. V rámci české oficiální účasti, kterou na tomto veletrhu realizuje Ministerstvo průmyslu a obchodu, se představí 32 českých vystavovatelů. Iniciátory české účasti na veletrhu Transport & Logistic 2013 je Svaz spedice a logistiky a Česká logistická asociace.

Mezi nejvýznamnější doprovodné události veletrhu Transport Logistic 2013 patří konference o globální letecké nákladní dopravě Air Cargo Europe a námořní dopravě mariLOG. Rozsáhlý program konferencí je věnován zejména novým trendům na trhu a inovacím v mezinárodní dopravě a logistice.

V rámci české oficiální účasti byl naplánován tzv. Český den, který proběhl druhý den veletrhu, tj. ve středu 5. června, a který umožnil zúčastněným firmám se mezi světovou konkurencí lépe zviditelnit.

 

Zdroj: businessinfo