Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Veletrh EUROTRANS letos souběžně s MSV

Vůbec první ročník dopravního veletrhu EUROTRANS se bude na Brněnském výstavišti konat od 8. do 10. října. Tedy ve stejném termínu, kdy se koná Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV).

Veletrh EUROTRANS vznikl přesunem veletrhu užitkových automobilů a servisní techniky AUTOTEC do dvouleté periodicity v lichých letech a rozšířením o téma kolejové dopravy, transportu a logistiky, které se původně konalo jako veletrh pod jménem TRANSPORT & LOGISTIKA.

EUROTRANS 2013 je třídenní akcí, která bude umístěn v hale G2, kam se přesune i konferenční část veletrhu. „Toto uspořádání zaručuje lepší sepětí výstavní části a doprovodného programu. Veletrh je však i nadále připravován jako samostatný a proces přípravy a komunikace bude zohledňovat potřeby prezentovaných oborů,“uvedl Jiří Palupa z Veletrhů Brno.

Sloučením termínů konání získá první ročník veletrhu EUROTRANS dostatek návštěvníků a potenciálních zákazníků vystavovatelů veletrhu. Sloučení také přinese synergické výhody pro vystavovatele plynoucí z přítomnosti vystavovatelů průmyslových oborů a dopravy a naváže na tradiční prezentaci kolejových vozidel a transportních a logistických služeb na MSV.

I přes to, že se letos EUROTRANS neuskuteční jako samostatný projekt, chtějí Veletrhy Brno pokračovat v rozvoji tohoto veletrhu. Na jeho potenciál ukazují především pozitivní signály z přípravy konference „Mobilita budoucnosti“, která je hlavním doprovodným programem veletrhu.

 
 
Zdroj: logisticsatoz