V Ostravě se dokončuje nová hala pro Aludyne, bude tam 350 míst

15.05.2020

V průmyslovém areálu Contera Park Ostrava City v Ostravě-Kunčičkách by měla být v červnu dokončena nová hala pro firmu Aludyne o velikosti zhruba 5.500 m2.

Generální ředitel evropské pobočky Aludyne Valentin Lange už dříve řekl, že firma při rozšíření závodu v Ostravě hodlá proinvestovat 60 milionů dolarů. V budoucnu chce v Ostravě mít například i laboratoř a testovací centrum.

„V nedávné době Contera prodloužila nájemní smlouvu s největším prodejcem nábytku na světě Ikea, s celosvětovým lídrem v oblasti logistických služeb DB Schenker, výrobcem střešních krytin a fasádních systémů Ruukki nebo firmou Clinitex vyrábějící zdravotnické oděvy,“ uvedla Straškrabová za společnost Contera.

Ikea má v areálu v pronajatou plochu o rozloze 4.600 m2 od roku 2015 a DB Schencker plochu o rozloze téměř 9.000 m2 už od roku 2014. Clinitex své skladové prostory nedávno rozšířil a před měsícem tam otevřela nové logistické centrum o rozloze 12.500 m2 společnost VAS Solutions.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme