V Modřicích u Brna vyroste dvanáct nových multifunkčních hal

24.4.2020

Menším a středním firmám nabídnou showroom, kanceláře i sklad.

Developerská firma Kaláb buduje v průmyslovém parku v Modřicích u Brna 12 dvoupodlažních obchodně-skladových boxů, které nabídnou zázemí především pro menší a středně velké firmy. Přízemí budov lze využívat jako showroom na prezentaci produktů a poschodí jako administrativní zázemí. Zadní části víceúčelových staveb jsou vyhrazené pro skladování, dají se ale využít i jako výrobní prostory.

„Každý box obsahuje halovou část se světlou výškou až sedm metrů. Vjezd do skladové haly je vyřešen z přední strany boxu sekčními vraty s výškou 3,1 metru. Plocha skladové haly je více než 214 metrů čtverečních. Ke každému boxu také náleží minimálně pět parkovacích míst,“ přibližuje podrobnosti Tomáš Kaláb z developerské firmy Kaláb, která je za realizaci projektu zodpovědná.

Podle Kalába se projektanti a designéři snažili, aby se v boxech cítili zaměstnanci i zákazníci co nejlépe. „Interiér je zařízen tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky světových firem. Vše je zařízeno moderně, dominantní roli hraje moderní hliníková fasáda a kazetová LED svítidla,“ říká Kaláb.

Zpět