Tchibo rozšiřuje distribuční centrum v Chebu o 30.000 m2

22.02.2021

Třetí fázi výstavby distribučního centra pro Tchibo v Chebu zahájili Accolade a Panattoni.

Tchibo rozšiřuje distribuční centrum v Chebu o 30.000 m2

Hala o rozloze 73.000 m2 se rozšíří o 30.000 m2 a přinese nová pracovní místa. Celkový počet zaměstnanců chebské průmyslové zóny už překročil 3.000. Díky poslednímu rozšíření poskytne hala kapacitu více než 50.000 paletových míst. Budova slouží ke skladování, vychystávání a rozesílku zboží.

„Těší nás pozitivní vývoj našeho podnikání v oblasti e-commerce. V rámci restrukturalizace naší logistické sítě pokračujeme také v expanzi v Chebu. Chceme to využít především k lepšímu dosahu na rostoucí počet zákazníků, kteří mají zájem o kávu a spotřební zboží. Rádi bychom poděkovali společnostem Accolade / Panattoni a všem místním úřadům a partnerům za spolupráci založenou na dobrém partnerství při předchozím a věřím i budoucím rozvoji tohoto důležitého místa v naší logistické síti,“ říká Dr. Jens Köppen, CFO a člen představenstva odpovědný za Služby a Finance ve společnosti Tchibo Německo.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společností Panattoni/Accolade v Chebu najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-cheb-okres-cheb-panattoni-park-cheb-south-pronajem-skladovych-vyrobnich-prostor-8693

Skupina Accolade je investiční společnost poskytující prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. Nejčastěji pro nájemce světových značek z oblastí e-commerce, zpracovatelského průmyslu a logistiky.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme