Sportisimo přesunuje svou logistickou základnu do Ostravy

17.03.2021

Společnost Sportisimo si pronajala sklad o rozloze více než 90.000 m2 v Contera Parku Ostrava D1.

Sportisimo přesunuje svou logistickou základnu do Ostravy

V tomto roce začne stěhování prodejce sportovního zboží společnosti Sportisimo z Rudné u Prahy do Ostravy, kde bude využívat přes 90.000 m2 skladové plochy. Po dokončení v polovině roku 2022 bude tato budova skladu patřit k největším v České republice. Některé části dosáhnou do výšky pěti pater a světlá výška bude v určité části haly dosahovat až 23 metrů. Sklad vznikne revitalizací ostravského brownfieldu.

„Nové prostory budou řízené moderním softwarem, díky čemuž dokážeme snížit provozní náklady nebo zlepšit service level, tedy rychlost a kvalitu doručování zboží na prodejny i přímo k zákazníkům. Technologické zlepšení však bude i pracovně atraktivnější, například z pohledu zaměstnance, který nemusí putovat za zbožím, ale zboží bude cestovat po skladu za ním,” vysvětluje Aliaksei Siparau, ředitel logistiky ve Sportisimu.

„Stavba, kterou připravujeme pro Sportisimo, je v mnoha ohledech unikátní a přelomová. Jedná se o stavbu šitou na míru klientovi, plnou moderních technologií, s atraktivním pracovním prostředím a akcentem na prvky trvalé udržitelnosti a rozvoje. Zároveň je největší, na které jsme dosud pracovali. Zajímavé výzvy máme rádi, zkušenosti na to máme,“ říká Dušan Kastl, partner a výkonný ředitel Contery.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti Contera v Ostravě najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-ostrava-okres-ostrava-mesto-contera-park-ostrava-d1-pronajem-modernich-skladovych-a-vyrobni-prostor-3870

Contera se zabývá realizací a pronájmem průmyslových parků pro přední české i zahraniční společnosti, které si Českou republiku vybraly pro své strategické investice.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než jedenáct let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2020 po páté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme