Společnosti GRAMMER CZ a Nexen Tire Europe rozšiřují své aktivity u Žatce

25.11.2020

Dva významní hráči na poli automotive si pronajali rozsáhlé prostory v průmyslovém parku developera CTP v Žatci.

Společnosti GRAMMER CZ a Nexen Tire Europe rozšiřují své aktivity u Žatce

Společnost GRAMMER CZ expandovala v ctParku Žatec a rozrostla se o 8.000 m2, celkově zaujímá plochu 44.000 m2. GRAMMER CZ je součástí koncernu, který se po celém světě specializuje na vývoj a výrobu komponentů a systémů do interiérů osobních vozů a sedadel pro řidiče a cestující pro terénní užitková vozidla, nákladní automobily, autobusy a vlaky.

V ctParku Žatec si pronajme prostory pro centrální sklad pneumatik také společnost Nexen Tire Europe. Na ploše 12.000 m2 vznikne Centrální distribuční sklad pro zásobování celého evropského trhu pneumatikami pro osobní i užitková vozidla, která Nexen vyrábí. Nexen Tire se řadí mezi špičku světového průmyslu s pneumatikami.

„Výrobní areál Nexenu přímo sousedí s průmyslovým parkem společnosti CTP. Jde tedy o ideální lokalitu pro umístění skladu, který bude zásobovat nejen Českou republiku a Německo, ale celý evropský trh,“ řekl Kamil Hofstetter, SCM Trade manažer Nexen Tire Europe. „Nově vzniklého partnerství s tak významnou společností, jako je Nexen Tire, si velice vážíme. Prostory navíc připravujeme zcela dle potřeb a požadavků zákazníka,“ vysvětlil senior business developer CTP pro region Čech Jakub Kodr.

Žatecký ctPark zaujímá strategickou polohu jen 30 km od německých hranic na silnici D7, která spojuje Prahu s Chomutovem.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti CTP v Žatci najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-velemysleves-okres-louny-pronajem-skladovaci-a-vyrobni-prostory-zatec-45

CTP je český realitní developer, který staví a provozuje rozsáhlou síť moderních high-tech průmyslových parků v celé střední a východní Evropě.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme