Společnost CTP rozšiřuje svůj park v Aši

11.11.2020

Český developer CTP rozšířil průmyslový park ctPark Aš, kde nyní stojí dvě haly na ploše 35.000 m2. Dostavba park rozšíří o 45.000 m2 industriálních prostor.

Společnost CTP rozšiřuje svůj park v Aši

Díky akvizici stavebních pozemků a výrobní budovy nabídne areál celkem 80.000 m2 pronajímatelných ploch. Dvě haly, které v ctPark Aš už stojí, jsou plně pronajaté. V areálu dlouhodobě působí výrobní společnost Petainer Czech Holdings, výrobce plastových nápojových obalů pro spotřebitele.

„Areál CTParku se nachází na okraji města a zároveň tři kilometry od hranic s Německem, svojí pozicí pokrývá potřeby našich klientů na českém i německém trhu,“ poznamenal Michal Felcman, vedoucí oddělení M&A skupiny CTP, který transakci vedl. Společnost CTP získala stavební pozemky o rozloze 11,5 ha. Na těchto pozemcích obstarala stavební povolení pro první dvě budovy.

CtPark Aš se nachází pouhé 3 km od německých hranic a je to nejzápadněji ležící park v portfoliu společnosti CTP se skvělým přístupem k několika dálnicím, ideální pro logistiku a lehkou výrobu.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti CTP v Aši najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-as-okres-cheb-pronajem-modernich-skladovych-prostor-as-1626

CTP je český realitní developer, který staví a provozuje rozsáhlou síť moderních high-tech průmyslových parků v celé střední a východní Evropě.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme