Společnost CTP Invest staví nový průmyslový park v Ostravě-Porubě

01.09.2020

Výstavbu dalšího parku na Ostravsku zahájil český developer CTP. Nabídne zde téměř 90.000 m2 ploch pro skladování nebo výrobu.

Společnost CTP Invest staví nový průmyslový park v Ostravě-Porubě

Společnost plánuje do výstavby investovat více než 1,5 miliardy korun. První fáze projektu by měla být dokončena do šesti měsíců a první firmy by se do areálu mohly nastěhovat začátkem roku 2021. V parku by měly vzniknout celkem čtyři haly, jejichž stavba začne spekulativně. V současné době již byla započata spekulativní výstavba haly OP1.

Společnost CTP vybudovala v Moravskoslezském kraji již několik průmyslových areálů (Ostrava-Hrabová, Nošovice na Frýdecko-Místecku, Nový Jičín a Karviná).

V Moravskoslezském kraji se nachází dohromady jedna třetina všech rozestavěných průmyslových ploch v České republice. Tato oblast je mezi staviteli velmi oblíbená i díky velkému množství pracovní síly, jelikož se region potýká s nejvyšší nezaměstnaností v Česku, tj. 5,6 %.

„Ostrava a celý Moravskoslezský kraj byly v poslední době v hledáčku hned několika developerů. Plánují na Ostravsku postavit stovky tisíc metrů čtverečních nových průmyslových ploch. Dá se předpokládat, že kdo začne stavět dříve, bude mít konkurenční výhodu,“ komentuje Jakub Holec, majitel a CEO realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY. 

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti CTP v Ostravě-Porubě najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-ostrava-okres-ostrava-mesto-moderni-skladove-prostory-na-miru-ostrava-poruba-4419

CTP je český realitní developer, který staví a provozuje rozsáhlou síť moderních high-tech průmyslových parků v celé střední a východní Evropě.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme