Prvním nájemcem CTPark Blatnice je Ball Corporation

06.08.2020

Americká společnost Ball Corporation, která vyrábí hliníkové nápojové plechovky, obsadila 16.000 m2 v CTPark Blatnice.

Prvním nájemcem CTPark Blatnice je Ball Corporation

Ball je jediná společnost v České republice, která vyrábí hliníkové nápojové plechovky. Nekonečně recyklovatelné obaly dodává především pivovarům a výrobcům nealkoholických nápojů z celého světa. Ball Beverage Packing Czech Republic s.r.o. je součástí koncernu působícího ve více než 120 světových lokalitách.

Nyní se stala prvním nájemcem průmyslového parku CTPark Blatnice. Pronájem 16.000 m2 prostor zprostředkovala česká realitně-poradenská společnost 108 AGENCY. 108 AGENCY rovněž pomáhala s akvizicí pozemků, jejichž zastavěná část zaujímá 35 ha, prostor je zde i pro následnou expanzi.

CTPark Blatnice se nachází pouhých 17 km od Plzně na dálnici D5 ve směru k německým hranicím a je velmi dobře dostupný veřejnou dopravou.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti CTP v Blatnici najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-blatnice-okres-plzen-sever-moderni-skladove-prostory-k-pronajmu-blatnice-1633

CTP je český realitní developer, který staví a provozuje rozsáhlou síť moderních high-tech průmyslových parků v celé střední a východní Evropě.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme