Průmyslovou zónu Panattoni Park Prague Airport II posílí superhrdinové

07.05.2021

Poslední místo o rozloze 1.600 m2 v průmyslovém parku obsadí nakladatelství Seqoy. Prostory využije pro skladování knih a komiksů.

Hala aspiruje na velmi vysoké hodnocení v rámci ekologické certifikace BREEAM. Industriální park o rozloze 130.000 m2 se obsadil za 5 let od začátku výstavby. S příchodem posledního klienta Seqoy pomáhala poradenská společnost 108 AGENCY.

„Větší a modernější prostory nám pomohou maximalizovat efektivitu při skladování a distribuci knih a komisů. Špičkové logistické technologie zlepší orientaci ve skladu, zvýší rychlost zpracování objednávek i samotné vyhledávání zboží pomocí čárových kódů,“ vysvětluje Jiří Pavlovský, jednatel společnosti Seqoy.

„Zlatou průmyslovou éru, kterou odstartoval Amazon v původním Panattoni Parku Prague Airport I, nyní uzavírá společnost Seqoy a je to komiksový příběh s dobrým koncem. Ukázalo se, že lokalita v blízkosti Prahy, mezinárodního letiště a s dobrým napojením na dálniční síť, je výrazným benefitem pro všechny naše obchodní partnery. Těším se, že získané zkušenosti zužitkujeme na jiných místech v budoucnu,“ dodává Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni pro ČR a Slovensko.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme