Průmyslová hala o rozloze 14.965 m2 vyroste v Prostějově

16.6.2020

Developer VGP staví v Prostějově novou moderní halu A, která by měla být k nastěhování do konce tohoto roku.

Průmyslová hala o rozloze 14.965 m2 vyroste v Prostějově

VGP Park Prostějov je strategicky umístěn ve středu Moravy, nachází se ve východní části města Prostějov. Jedná se o vhodné místo pro logistické, průmyslové a obchodní aktivity. V blízkosti leží dvě dálnice – dálnice D46, směr Olomouc (20 km) a dálnice D1, směr Praha a Brno (65 km). Prostějov má tradiční zázemí průmyslového odvětví, kde se nachází mnoho firem s různorodým zaměřením a kvalifikovaná pracovní síla. Mezi výhody lokality patří rovněž dopravní infrastruktura, včetně napojení vnitroareálovou vlečkou na nádraží Českých drah a kvalitní pracovní síla.

Haly jsou budované na míru dle potřeby zákazníka od 1.000 m2. V parku je plánováno vybudovat celkem více než 51.000 m2 skladové plochy k pronájmu.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti VGP v Prostějově najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-prostejov-okres-prostejov-pronajem-modernich-skladovych-vyrobnich-prostor-az-51-000-m2-prostejov-3303

VGP je přední celoevropský developer, manažer a vlastník špičkových logistických a semiindustriálních nemovitostí. Strategicky se zaměřuje na realizaci rozsáhlých industriálních parků s více nájemci.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Zpět