Industrial

Homepage > Skladové prostory > Pronájem > Liberec > Pronájem výroba, sklady - komerční objekt Jablonec nad Nisou

Pronájem výroba, sklady - komerční objekt Jablonec nad Nisou

od 50 CZK za měsíc

MI-4136

Skladovací a výrobní budova k pronájmu. Nemovitost nabízí přes 16.000 m2 kvalitních skladovacích a výrobních prostor, které lze samostatně pronajmout již od.1000 m2.

Budova je rozdělena do 4 nadzemních podlaží. První je přístupné z úrovně terénu při západní straně, kde jsou k dispozici polohovatelné nákladové rampy. Druhé nadzemní podlaží je přístupné z úrovně terénu z východní strany, kde jsou rovněž umístěny nákladové rampy. Třetí a čtvrté podlaží jsou v jižním a severním křídle, možnost využití pro skladování, výrobu, případně i administrativu.

Světlá výška prostor je přes 4 m. Budova prošla generální rekonstrukcí, má nová hliníková okna, nabízí 4 nákladní výtahy, manipulační a odstavné plochy, dostatek parkovacích míst pro kamiony i osobní automobily.

Objekt leží na okraji centra města, zastávky MHD jsou umístěny v nejbližší blízkosti, pěší dostupnost z centra města po pár minutách chůze. Umístění dále nabízí vynikající možnosti relaxace v bezprostředním okolí přehrady Mšeno.

Cena je pouze orientační, aktuální cenovou nabídku získáte po osobní prohlídce prostor v návaznosti na konkrétní požadavky. Neváhejte nás kontaktovat pro doplnění informací či prohlídku prostor.

Zobrazit další skladové prostory na pronájem v Liberec a okolí, nebo přejít zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Matěj Indra
Matěj Indra

T: +420 zobrazit číslo+420 774 840 108
E: zobrazit e-mail @108agency.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaLiberec
Vhodné proVýroba, Skladování
Nejmenší jednotka1.000 m²
K dispozici až16.000 m²
Vybavení
StandardB
Výška4 m
PřístupPřímý vjezd, Rampa / můstek
Podobné nabídky z lokality

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na sklady jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme