Prologis začal spekulativní výstavbu v Úžicích

09.12.2020

Developerská společnost Prologis staví v Prologis Park Prague-Úžice novou budovu o výměře 21.500 m2.

Prologis začal spekulativní výstavbu v Úžicích

Developer začal i v době pandemie stavět spekulativně budovu o výměře cca 21.500 m2 v Prologis Parku Úžice. Tento krok potvrzuje neustálý zájem o průmyslové nemovitosti a jistotu společnosti, že se kvalitní budova v dobré lokalitě nedaleko Prahy velmi brzy pronajme.

V tomto projektu již mají pronajaté plochy například logistické společnosti Fiege, ESA logistics, nebo nově výrobní společnost Mignen CR. Jedná se o poslední volné plochy v tomto parku a zároveň jedna z mála možností, kam lze kolem Prahy umístit až 21.500 m2 pod jednu střechu.

Prologis Park Prague-Úžice se nachází ve výborné lokalitě na exitu 9 na D8 se skvělou dostupností do Německa. Celková plocha parku je nyní 147.135 m2.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti Prologis v Úžicích najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-uzice-okres-melnik-prumyslovy-areal-park-prague-uzice-d8-haly-sklady-41

Prologis je hlavní provozovatel skladů a distribučních center a celosvětově poskytuje efektivní řešení v oblasti logistických nemovitostí.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme