Prologis staví novou halu v parku Praha - Úžice

20.12.2019

Výstavba nové spekulativní budovy o rozloze 21.000 m2 v plně obsazeném Prologis Parku Prague-Úžice v České republice je ukázkou toho, jak developer spojuje zákazníky s vhodným trhem. Nová budova nabídne kvalitní prostory v jedné z nejžádanějších lokalit v regionu.

"Logistika je především o propojování av Prologis jsme odhodláni pomáhat našim zákazníkům, aby jejich spojení byly co nejplynuleji a nejefektivněji tím, že jim poskytneme ideální prostory a dodáme vysoce kvalitní nemovitosti," říká Martin Baláž, viceprezident a country manager Prologis pro Českou republiku a Slovensko .

Díky výborné dostupnosti bude dokonalým distribučním centrem pro domácí a mezinárodních hráčů na logistickém trhu. Výhodou parku je snadný přístup k dálnici D8 - největší dopravní tepně mezi Prahou, hranicemi s Německem a mezinárodním přístavem v Hamburku - a zároveň rychlé a efektivní spojení s pražským letištěm Vodochody.

Budova 4, jejíž dokončení se očekává ve druhém čtvrtletí 2020, bude disponovat flexibilním řešením prostorů pro všechny typy podnikání, ať už jde o logistiku, skladování nebo výrobu. Minimální velikost pronajímané jednotky je stanovena na 4500 metrů čtverečních. V budoucnu bude možné budovu rozšířit o dalších 42.000 metrů čtverečních.

Zpět