Park P3 Olomouc je kompletní. Poslední prostory obsadí hypermarket Albert

25.07.2021

Společnost Albert doplní novými skladovacími prostory stávající distribuční centrum, které provozuje v těsném sousedství.

Nová budova F završuje výstavbu parku P3 Olomouc. Hala o rozloze 4.700 m2 zohledňuje prvky udržitelného rozvoje, na střeše se chystá usazení solárních panelů. Také díky tomu aspiruje na certifikaci Breeam Excellent.

„Spolupráce se společností P3 nám umožní v daném regionu rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. V našich obchodech tak mohou nakupovat stále čerstvější a chutnější potraviny. Synergie s naším stávajícím distribučním centrem byla jedním z důležitých faktorů, který rozhodl o výběru lokality,“ řekl k výběru prostor v P3 Olomouc Julien Bernadet, acquisition, asset & letting director Albert Česká republika.

„Řadu let je Albert v Olomouci naším sousedem, a proto nás nesmírně těší, že se nyní stává i naším partnerem v parku P3 Olomouc. Nová hala vyrůstá jen několik stovek metrů od stávajícího distribučního centra, takže lepší podmínky pro rozšíření byznysu by klient v dané lokalitě hledal skutečně velmi obtížně,“ říká Ondřej Titz, development manager ve společnosti P3 Parks.

Albert se tak nyní zařadí mezi nájemce, kterými jsou například společnosti Activa, V-podlahy, Trost, PPL nebo DHL.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme