Panattoni získává za halu na Letišti Brno vynikající hodnocení BREEAM

06.03.2020

Developerská společnost Panattoni, zaměřená na průmyslové zóny, získala v rámci BREEAM New Construction 2016 další vynikající hodnocení za svoji novou skladovací halu v areálu Letiště Brno.

Celkový objem jejích certifikovaných udržitelných prostor tímto vzrostl na více než 480 000 m2. „Díky mnohaletému úsilí věnovanému přípravě a výstavbě průmyslových areálů s co nejmenším dopadem na okolí jsme se posunuli do pozice jedničky udržitelného rozvoje,“ řekl Pavel Sovička, ředitel Panattoni pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Panattoni nedávno vstoupila na slovenský trh a minulý rok předala společnosti ViaPharma nejekologičtější sklad v zemi. V současné době připravuje nové brownfieldové projekty poblíž Karlových Varů a Plzně. V loňském roce společnost otevřela pobočky v Nizozemsku a ve Španělsku.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme