P3 oživí průmyslovou zónu v Ostravě Vítkovicích

09.04.2021

Průmyslový developer P3 podepsal smlouvu s Vítkovicemi, a.s. a VTK NCA a.s. na nákup 40 ha pozemku v ostravských Vítkovicích.

V prostoru bývalé Aglomerace vystaví průmyslově-obchodní čtvrť, kterou budou tvořit výrobní a skladové haly, obchody, showroomy, kanceláře a další zázemí. Zahájení výstavby se předpokládá na konec tohoto roku a celkové dokončení parku lze očekávat v polovině dekády.

„Máme jedinečnou možnost vdechnout zpátky život místu, jež bylo součástí slavné historie Ostravy jakožto průmyslového srdce naší země. Bude to mimořádná investice a na poměry průmyslového developmentu vznikne něco výjimečného. Pevně věřím, že se nám podaří udržitelně oživit průmyslovou zónu, a přitom vizuálně přirozeně navázat na blízké centrum města,“ řekl rodák ze Slezska a ředitel P3 pro Českou republiku Tomáš Míček.

Na 40hektarovém pozemku bude zastavěná plocha tvořit 160.000 m2. K pronájmu zde budou jednotky od 1.500 m2 až do 35.000 m2 a bude možné flexibilně ovlivnit jejich tvar.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme