OSTRAVA AIRPORT MULTIMODAL PARK nabízí rozsáhlé prostory k pronájmu

15.7.2020

Multimodální logistické centrum OSTRAVA AIRPORT MULTIMODAL PARK (OAMP) nyní disponuje dvěma halami ve stavu shell&core, které mohou být připraveny do tří měsíců od podpisu nájemní smlouvy. Celková volná plocha je 60.874 m2.

OSTRAVA AIRPORT MULTIMODAL PARK nabízí rozsáhlé prostory k pronájmu

V hale 2 je možné pronajmout si 41.905 m2, v hale 3 je volných 18.969 m2. Jedná se tak o unikátní rozsáhlé plochy na komerčním trhu průmyslových nemovitostí, které jsou k dispozici. Připraveny plug&play mohou být již do tří měsíců od podpisu smlouvy.

OSTRAVA AIRPORT MULTIMODAL PARK je multimodální logistické centrum, které se nachází v těsné blízkosti mezinárodního Letiště Leoše Janáčka Ostrava v Průmyslové zóně Mošnov. Leží na pomezí českých, polských a slovenských hranic. Objekt je přímo napojen na dálniční a železniční síť. V současnosti je v OAMP pronajato necelých 65.000 m2 skladových prostor. Po dokončení výstavby bude nájemcům k dispozici celkem 234.000 m2 skladových a výrobních ploch v několika objektech se železniční vlečkou vedoucí k halám. Jedná se o projekt investiční skupiny CONCENS INVESTMENTS realizovaný ve spolupráci s finanční skupinou J&T.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti CONCENS INVESTMENTS v Mošnově najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-mosnov-okres-novy-jicin-pronajem-vyrobnich-a-skladovacich-prostor-60-874-m2-mosnov-8737

CONCENS INVESTMENTS je privátní investiční skupina realizující projekty v oblasti komerčních a průmyslových nemovitostí.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Zpět