Nové logistické centrum vyrostlo v Hustopečích

13.08.2020

Česká společnost MOSS logistics postavila logistický areál o rozloze 10.500 m2 s kapacitou 19.000 paletových míst.

Nové logistické centrum vyrostlo v Hustopečích

MOSS logistics je ryze česká firma, která se zaměřuje na západní a jižní Evropu. Sídlí v Hustopečích v Jihomoravském kraji, přibližně 30 km jižně od Brna a zabývá se dopravou a skladováním již 25 let.

Společnost postavila poblíž dálnice D2 moderní skladový areál, který leží v blízkosti sídla firmy. Rozloha činí 10.500 m2 a kapacita je 19.000 paletových míst. Firma zde nabízí kompletní logistické služby – dopravu, uskladnění, manipulaci, vyskladnění i expedici zboží. MOSS logistics do této doby využívala 25.500 m2 plochy.

„Poptávka po logistických službách a skladování je obecně veliká, a naše současné sklady už nestačí. Vidíme v tomto směru obchodní potenciál, proto jsme se rozhodli nové logistické centrum vybudovat,“ uvádí generální ředitel MOSS logistics Petr Šťastný. „Stavbu naštěstí komplikace kolem šíření koronaviru nezdržely. Museli jsme jen zpřísnit hygienická a bezpečnostní opatření,“ přibližuje Šťastný.

Příprava projektu trvala více než čtyři roky, stavba jeden rok. Hala splňuje veškeré zásady bezpečnosti, je vybavena regálovým systémem a manipulační technikou Jungheinrich. Blízké okolí stavby je hustě osázeno stromy a keři. „V projektu jsme mysleli i na citlivé začlenění do krajiny – na opláštění skladu jsou použity různé odstíny šedé barvy, které ve vlnách opticky tříští velkou plochu budovy,“ dodává Šťastný.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor v blízkosti Hustopečí najdete v Břeclavi zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-hrusky-okres-breclav-moderni-skladove-vyrobni-prostory-az-55-500-m2-breclav-843

A v Blučině zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-blucina-okres-brno-venkov-pronajem-sklady-haly-vyrobni-prostory-az-16-600-m2-brno-blucina-1636

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme