Nová výstavba v ARETE Parku Rokycany 2 byla zahájena

14.02.2023

Třetí industriální fond ARETE začal s výstavbou nové moderní haly, která se bude nacházet v průmyslovém parku ARETE Park Rokycany 2. Celková hodnota investice dosáhne 40 milionů eur. Park je určen pro dlouhodobého nájemce, kterým bude skupina Duvenbeck, poskytovatel komplexních logistických služeb.

Nová výstavba v ARETE Parku Rokycany 2 byla zahájena

Areál po dokončení nabídne téměř 30 000 m2 moderních skladovacích a kancelářských ploch, čímž rozšíří nabídku v kraji s druhou největší nabídkou industriálních a logistických nemovitostí v České republice. Projekt bude zohledňovat ESG standardy, které jsou součástí strategie skupiny ARETE. 

Mezi hlavní výhody parku patří jeho lokace na dálnici D5, umožňující snadnou expedici do Středočeského kraje, Plzně, i k Německým hranicím. Další výhodou je blízkost několika větších měst jako jsou Rokycany nebo Plzeň, které poskytnou dostatečnou pracovní sílu. 

Budova spadá do již třetího industriálního fondu investiční skupiny zaměřeného na prémiové výrobní a logistické nemovitosti se stabilním výnosem. Společnost nemovitosti nacházející se v Česku, na Slovensku a v dalších zemích regionu CEE nejen buduje, ale i spravuje. Celkový rozsah fondu by měl dosáhnout rozlohy 600 000 m2 pronajímatelných ploch a hodnoty 400 mil. €. 

V blízkosti parku ve výstavbě se nachází několik dalších moderních prostor určených pro logistiku a výrobu. Mezi nejzajímavější areály nacházející se na D5 patří například původní ARETE Park RokycanyCTPark Cerhovice nebo Panattoni Park Zdice.  

Zdroj: ARETE

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme