Nová průmyslová hala v Brandýse nad Labem získala stavební povolení

4.7.2019

Společnost Continental Automotive Czech Republic ve spolupráci s městem Brandýs nad Labem a CPI Property Group zahájila práce na stavbě nové haly v tamním průmyslovém areálu.

Na pozemku o rozloze 9 ha vyroste během méně než jednoho roku nová výrobní hala s čistou místností pro technologii optical bonding. Ta zvyšuje kvalitu a čitelnost displejů elektronických zařízení v interiérech automobilů.

„Se společností Continental Automotive spolupracujeme již řadu let a během této doby se vždy snažíme najít cestu, jak optimálně uspokojit jejich potřebu po expanzích. Není to vždy jednoduché, ale zatím se nám pokaždé podařilo najít řešení. Vážíme si toho, že je Continental Automotive součástí našeho portfolia a přejeme, aby se jim v našem areálu vždy dařilo,“ uvedl Pavel Hain-Schmiedberský, Senior Asset Manager v CPI Property Group.

„Velmi si ceníme vzájemné spolupráce se společností CPI Property Group, která má snahu vyhovět našim požadavkům. Zázemí, které nám poskytuje, splňuje standardy nutné pro naši produkci a jsme moc rádi, že prostor můžeme využívat,“ doplnil Martin Soukup, manažer správy budov společnosti Continental Automotive v Brandýse nad Labem.

Zpět