Nová hala v Panattoni Parku Cheb bude sloužit k recyklaci oděvních ramínek

4.8.2020

Německá společnost TFS International bude třídit a recyklovat konfekční plastová ramínka. Část se vrátí k opětovnému použití, zbytek projde drtičkou a recyklací.

Nová hala v Panattoni Parku Cheb bude sloužit k recyklaci oděvních ramínek

V Chebu vyrostla hala o velikosti 7.800 m2, která je navržena v souladu s nejpřísnějšími požadavky na udržitelný rozvoj na úroveň Excellent dle nejnovější certifikace BREEAM 2016 New Construction.

„Chceme v nové hale otestovat procesy, které splňují parametry koncepce Průmysl 4.0. Automatizace a robotizace provozu nám pomůže významně zvýšit efektivitu třídění ramínek. Naším cílem je strojově vyhodnocovat, zda dané ramínko lze přímo vrátit do obchodu, či je nutné ho recyklovat,“ říká jednatel TFS International Bernd Bode.

Společnost TFS vznikla v dolnosaském Nordhornu v roce 1990. V roce 1995 se stala rodinným podnikem, když většinu podílů převzali bratři Bernd a Hermann Bodeovi.

„Chebsko je dnes jednou z nejatraktivnějších lokalit pro rozvoj moderního podnikání ve střední Evropě. Dokazuje to nejen zájem světových nájemců, ale také jejich zaměření na udržitelnou a šetrnou výrobu. To, že se někdo zaměří na udržitelnost specifického segmentu, je cesta, kterou v dnešní době vítáme,“ říká Milan Kratina, CEO skupiny Accolade, která budovu vlastní.

Společnost Panattoni ve spolupráci se společností Accolade vytvořila za 4 roky z Chebu jedno z nejvýznamnějších průmyslových center střední Evropy.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společností Panattoni/Accolade v Chebu najdete zde: https://www.skladuj.cz/prodej-pozemky-pro-komercni-vystavbu-cheb-okres-cheb-pozemek-pro-prumyslovou-vystavbu-cheb-1018

https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-cheb-okres-cheb-pronajem-skladovych-vyrobnich-prostor-27-376-m2-cheb-jih-8693

Skupina Accolade je investiční společnost poskytující prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. Nejčastěji pro nájemce světových značek z oblastí e-commerce, zpracovatelského průmyslu a logistiky.

Panattoni Europe je developer průmyslových prostor, jehož cílem je podpořit místní podniky a poskytnout jim multifunkční areály pro skladování a výrobní činnost, přizpůsobené na klíč požadavkům klientů.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Zpět