Na bývalém brownfieldu v Chomutově byly dokončeny demoliční práce

22.04.2021

V projektu německého developera GARBE Industrial Real Estate GbmH již byly dokončeny veškeré demoliční práce stávajících částí původního brownfieldu.

Německá developerská společnost GARBE Industrial Real Estate GbmH plánuje v letošním roce postavit průmyslovou halu o rozloze 32.000 m2 na bývalém brownfieldu v Chomutově. V tuto chvíli jsou již dokončeny demoliční práce stávajících částí původního areálu a připraveny veškeré inženýrské sítě. Výhodou pozemku je právě s ohledem na jeho minulosti nadstandardní kapacita sítí plynu a elektřiny. V případě zájmu je tak možné začít výstavbu téměř okamžitě.

Projekt nabízí prostory k pronájmu od 3.000 m2 až po pronájem samostatné budovy s celkovou nájemní plochou přibližně 30.000 m2 vhodné pro skladování či lehkou výrobu. Lokalita leží v bezprostřední blízkosti zastávky městské hromadné dopravy ve vnitřním městě a disponuje výbornou dopravní dostupností na dálnici D7.

V případě zájmu je možná výstavba do vlastnictví. Více informací o projektu najdete na: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-chomutov-okres-chomutov-garbe-park-chomutov-pronajem-modernich-skladovych-prostor-32-000-m2-3854

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme