Moderní hala v Chebu bude sloužit jako hlavní distribuční centrum

23.6.2020

Německá společnost Real Digital je novým nájemcem znovuoživeného areálu bývalých strojíren v Chebu.

Moderní hala v Chebu bude sloužit jako hlavní distribuční centrum

Real Digital, jeden z největších e-commerce hráčů na německém trhu, bude využívat novou budovu o celkové rozloze 27.000 m2. Měla by sloužit jako ústřední distribuční centrum pro německý trh. Objekt vlastní investiční skupina Accolade.

Tento projekt usiluje o vysoké hodnocení v rámci ekologické certifikace BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Jedná se o standard postupů v oblasti navrhování budov s důrazem na trvalou udržitelnost, který se stal praktickým měřítkem k popisu vlivu budovy na životní prostředí.

„Dokončení této transakce jasně dokazuje, že dlouhodobý trend, kdy poptávka po moderních prostorech pro internetové hráče výrazně roste, se kvůli současné situaci ještě více umocnil. Nás kromě funkčnosti moderních hal zajímá také jejich udržitelnost. Tímto projektem se naše portfolio rozrostlo již na jubilejních 700.000 m2 budov s certifikací BREEAM. Šetrný přistup k okolí a životnímu prostředí, dobré hospodaření s energiemi, moderní technologická řešení a přívětivé prostředí pro zaměstnance. To vše tyto budovy splňují a já jsem rád, že právě distribuční centrum Real Digital aspiruje na vůbec nejvyšší hodnocení, a zařadí se tak mezi nejšetrnější haly v Evropě,“ okomentoval Milan Kratina, CEO Accolade.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společností Panattoni/Accolade v Chebu najdete zde: https://www.skladuj.cz/prodej-pozemky-pro-komercni-vystavbu-cheb-okres-cheb-pozemek-pro-prumyslovou-vystavbu-cheb-1018

https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-cheb-okres-cheb-pronajem-skladovych-vyrobnich-prostor-27-376-m2-cheb-jih-8693

Skupina Accolade je investiční společnost poskytující prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. Nejčastěji pro nájemce světových značek z oblastí e-commerce, zpracovatelského průmyslu a logistiky.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Zpět