MD logistika nabízí kompletní logistické služby v Dašicích u Pardubic

02.11.2021

Společnost zde získala stavební povolení na novou halu S2 o celkové kapacitě až 40.000 paletových míst.

MD logistika nabízí kompletní logistické služby v Dašicích u Pardubic

Česká logistická společnost MD logistika nabízí kompletní logistické služby ve své centrále v Dašicích u Pardubic, kde získala stavební povolení na novou halu S2. Ta bude mít kapacitu až 40.000 paletových míst.

Nová hala se bude pyšnit nadstandardními technickými parametry. Mezi ně patří např. světlá výška 16 m, celkem 24 nakládacích můstků a moderní LED osvětlení. Kombinace těchto parametrů a výborné lokality v geografickém středu bývalého Československa vytváří velmi dobré podmínky pro efektivní naplnění potřeb budoucích zákazníků MD logistiky.

Detailní informace najdete na https://kampan.mdlogistika.cz/.

MD logistika byla založena v roce 2005 a dnes se specializuje na skladování a distribuci v teplotních režimech od -24 °C až do 24 °C. Pyšní se širokým spektrem klientů ze segmentu automotive, non-food, FMCG a mnoha dalších. Na všechny nabízené činnosti je plně certifikována certifikacemi ISO a IFS Logistics – nejvyšší možnou certifikací v rámci kompletních logistických procesů.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme