Logicor Park Prague Airport je plně pronajatý. Společnost Bonami se stala posledním nájemcem

01.09.2021

Logistický areál Logicor Prague Airport v Dobrovízi je 100% pronajatý. Bonami uzavřela smlouvu na 6.000 m2 prostor.

Logicor Park Prague Airport je plně pronajatý. Společnost Bonami se stala posledním nájemcem

Bonami začne nové prostory využívat od začátku roku 2022. Areál se nachází v Dobrovízi asi 20 km od Prahy u exitu komunikace D6 směr Karlovy Vary a obsluhují jej přímé autobusové linky. Společnost Bonami vznikla v roce 2013 jako online prostor, nabízející inspiraci pro vybavení domácnosti i kanceláře.

„Vítáme Bonami v Logicor Prague Airport Parku, který se stane základnou pro distribuci a expanzi této rostoucí české e-commerce firmy na tuzemském a středoevropském trhu,” říká Pavel Rufert, senior development and asset manager v Logicor Czech Republic.

„Původně jsme byli e-commerce platforma, která nabízí nábytek a bytové doplňky, ale v loňském roce jsme začali otevírat i kamenné obchody v České republice a na Slovensku. Letos pokračujeme v rozšiřování této sítě, a navíc jsme expandovali do Maďarska. Kromě toho rozvíjíme vlastní službu dodávání pohovek a velkých kusů nábytku koncovým zákazníkům včetně sestavení přímo v jejich bytech a ekologické likvidace starého nábytku. Abychom mohli tento servis poskytovat, potřebujeme větší skladové prostory. Logicor Prague Airport ideálně splňuje naše požadavky na lokalitu a cenu, a proto jsme podepsali kontrakt s dostatečným předstihem,” uvádí Jan Klička, chief logistics & stores officer Bonami.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti Panattoni v těsné blízkosti této lokality – v Pavlově najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-pavlov-okres-kladno-panattoni-park-prague-airport-pronajem-skladovych-a-vyrobnich-prostor-pavlov-2

Logicor je jedním z hlavních poskytovatelů distribučních zařízení ve střední a východní Evropě. Spravuje logistické a distribuční sklady třídy A ve strategických regionech.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než jedenáct let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2020 po páté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme