Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

FM Logistic oznámila novou akvizici

Zástupci společností FM Logistic a Univeg oznámili, že pod patronaci FM Logistic přechází Univeg Logistics Rusko. Zaměřením na logistiku čerstvých produktů s cílem zkompletovat rozsah služeb poskytovaných maloobchodníkům chce FM Logistic Rusko posílit svou pozici mezi tamními poskytovateli logistických služeb a doplnit tím svou stávající nabídku o skladování čerstvého zboží.

„Díky této akvizici budeme moci posílit naši pozici na trhu a rozšířit portfolio logistických operací o služby s regulovanou teplotou. Zároveň hodláme nadále investovat ve východní a střední Evropě, především v Rusku,“ říká Jean-Christophe Machet, generální ředitel FM Logistic.

Podle generálního ředitele společnosti stávající vedení společnosti UNIVEG Logistics Rusko setrvá ve svých funkcích při zachování současné strategie firmy. „To také znamená plynulou návaznost provozu jak pro zaměstnance, tak pro zákazníky,“dodal Jean-Christophe Machet. „FM Logistic bude i nadále poskytovat vysokou kvalitu v oblasti skladování a přepravy s regulovanou teplotou.“

 

Zdroj. logisticsatoz