Dvě haly v P3 parku Mladá Boleslav získaly kolaudační souhlas

01.10.2020

Developer P3 dostal kolaudační souhlas na Halu 3, která má rozlohu 3.900 m2 a Halu 4 o rozloze 5.000 m2.

Dvě haly v P3 parku Mladá Boleslav získaly kolaudační souhlas

Celková plocha P3 Mladá Boleslav je 38.919 m2. Park leží v průmyslové zóně v Mladé Boleslavi – Plazech, v blízkosti rychlostní silnice D10, která spojuje Prahu a Liberec. Výstavba první budovy byla zahájena v roce 2009.

Park nyní tvoří čtyři budovy a největšími nájemci jsou společnosti HP-Pelzer a Yapp Czech Automotive. Jedná se o dodavatele Škody Auto – společnost HP-Pelzer zde vyrábí akustické komponenty, Yapp Czech Automotive se zaměřuje na vývoj a výrobu palivových systémů.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti P3 v Mladé Boleslavi najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-plazy-okres-mlada-boleslav-moderni-sklady-na-miru-od-3-000-m2-mlada-boleslav-1176

P3 je dlouhodobý vlastník a developer průmyslových nemovitostí v Evropě, ve 100% vlastnictví GIC, singapurského státního investičního fondu.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme