Developer VGP zahájil výstavbu páté haly v Plzni – Bručné

19.05.2021

V logistickém parku VGP Plzeň vznikne nová hala pro společnosti DHL Express a Verhoek Europe.

VGP vybuduje v logistickém parku v průmyslové části Plzně – Bručné novou, již pátou halu. Nájemci budou DHL Express, který si pronajme 1.113 m2 a Verhoek Europe, s pronájmem 2.170 m2 logistických ploch. Budova E, jejíž dokončení se očekává v průběhu září tohoto roku, je realizována jako BREEAM Very Good.

„Pro naše parky se vždy snažíme vybírat strategickou polohu. Ani VGP Park Plzeň, umístěný ve významné obchodní a průmyslové části plzeňského regionu, není výjimkou. Lokalita má výborné napojení na sousední Německo a zároveň je velmi dobře dostupná hromadnou dopravou z centra Plzně,“ komentuje Petr Kovařík, commercial officer společnosti VGP, a dodává: „Úzká spolupráce s budoucími nájemci DHL Express a Verhoek Europe již v průběhu výstavby nám umožňuje stavět halu opravdu „na míru“, vycházející vstříc jejich specifickým potřebám.“

Průmyslový park je situovaný blízko silnice E49 s napojením na dálnici D5. Rozkládá se na zhruba 10 ha pozemku a nabízí 50.000 m2 pronajímatelných ploch pro lehkou výrobu či logistiku.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti VGP v Plzni najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-plzen-okres-plzen-mesto-vgp-park-plzen-pronajem-skladovych-a-vyrobnich-prostor-1488

VGP je přední celoevropský developer, manažer a vlastník špičkových logistických a semiindustriálních nemovitostí. Strategicky se zaměřuje na realizaci rozsáhlých industriálních parků s více nájemci.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než jedenáct let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2020 po páté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme