Developer CTP staví nový sklad pro společnost Loxxess v Boru u Tachova

22.09.2020

Výstavbu haly o rozloze 66.000 m2 zahájil český developer CTP. Půjde o jednu z největších nájemních transakcí roku 2020 na našem trhu.

Developer CTP staví nový sklad pro společnost Loxxess v Boru u Tachova

CTPark Bor u Tachova je strategicky umístěn na dálnici E50/D5, 15 km od německých hranic a díky dálnici je dobře dostupný z Prahy. Developerská skupina CTP zde začala výstavbu 66.000 m2 velké haly, která bude sloužit jako hlavní distribuční centrum pro společnost Loxxess, poskytovatele logistických služeb pro dm-drogerie markt GmbH.

V pořadí je to již druhá hala, kterou bude dm-drogerie v Boru využívat. Současná hala má 30.000 m2 a společnost ji využívá od roku 2017 k obsluze zákazníků svého e-shopu v Německu.

„Určitě se bude jednat o jednu z největších nájemních transakcí na českém trhu v letošním roce,“ komentoval CEO poradenské společnosti 108 AGENCY Jakub Holec.

„Pronájem nových ploch se týká německého DM. Své logistické centrum pro distribuci objednávek z DM online shopu přesunulo do Boru u Tachova již před třemi lety, kdy původní prostory v německém Alzenau už nebyly kapacitně dostatečné,“ uvedl mluvčí české části řetězce Jiří Peroutka.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti CTP v Boru u Tachova najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-bor-okres-tachov-moderni-prostory-bor-u-tachova-744

CTP je český realitní developer, který staví a provozuje rozsáhlou síť moderních high-tech průmyslových parků v celé střední a východní Evropě.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme