Contera má povolení stavět v Hustopečích haly s celkovou plochou 32.600 m2

26.08.2020

Developerská společnost Contera získala stavební povolení na 32.600 m2 průmyslových ploch. Prostory budou vystavěny na míru dle požadavků klientů.

Contera má povolení stavět v Hustopečích haly s celkovou plochou 32.600 m2

Celková výměra areálu, který Contera koupila u sjezdu z dálnice D2, je osm hektarů. V plánu je nyní výstavba dvou budov v A-Class kvalitě, které budou sloužit hlavně jako skladovací nebo výrobní prostory pro lehký průmysl.

Contera Park Hustopeče těží ze strategické polohy blízko dálnice D2 a centra města. Z Brna trvá cesta 10 min autem.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti Contera v Hustopečích najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-hustopece-okres-breclav-pronajem-skladovych-ci-vyrobnich-prostor-32-600-m2-hustopece-8883

Contera se zabývá realizací a pronájmem průmyslových parků pro přední české i zahraniční společnosti, které si Českou republiku vybraly pro své strategické investice.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme