Centrální sklad nábytku obsadil 25.000 m2 v P3 Lovosice

21.5.2020

Průmyslový park v Lovosicích vítá nového nájemce XLMX obchodní s.r.o., která si pronajala 25.000 m2 pro své nábytkářské domy XXXLutz, Möbelix a KIKA.

Hala v Lovosicích bude sloužit jako centrální sklad nábytku a bytových doplňků pro prodejny v České republice i na dalších evropských trzích. Nový pronájem v Lovosicích navazuje na spolupráci P3 a XLMX v Olomouci a ve slovenském Senci, kam společnost umístila další distribuční sklady.

„Se společností P3 spolupracujeme i v dalších průmyslových parcích, a proto jsme se na ni obrátili při hledání vhodné lokace pro náš centrální sklad. Možnost zahájit provoz ihned po podpisu smlouvy byla velké plus, ale pro distribuční sklad je důležitá hlavně dostupnost dálniční sítě,“ říká Jiří Šulc, jednatel XLMX obchodní s.r.o.

Ondřej Titz, manažer rozvoje P3 Logistic Parks, dodává: „XLMX bude prostory využívat jako standardní distribuční sklad, proto nebylo zapotřebí provádět žádné zásadní stavební úpravy.“

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti P3 v zavedené průmyslové zóně v Lovosicích najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-lovosice-okres-litomerice-pronajem-skladovacich-a-vyrobnich-prostor-20000-m2-98

P3 je dlouhodobý vlastník a developer průmyslových nemovitostí v Evropě, ve 100% vlastnictví GIC, singapurského státního investičního fondu.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Zpět